• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Friday, August 2, 2013

نتانیاهو: روحانی چهره واقعی خود را آشکار ساخت/ و اما احمدی نژاد

Posted by UNITY4IRAN On 6:33 PM No comments

رادیو فرانسه: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به سخنان امروز حسن روحانی و اکنش نشان داد و گفت این سخنان، چهره واقعی رئیس جمهوری آینده ایران را بسیار زود آشکار ساخته است.
حسن روحانی امروز در حاشیه بر گزاری مراسم روز قدس در تهران به اشغال فلسطین توسط اسرائیل اشاره کرد و گفت: "به هر حال در منطقه ما زخمی است که سال‌هاست بر بدن دنیای اسلام نشسته است و باید این زخم از بین برود."
روحانی گفت که اسرائیل در "سایه اشغال فلسطین و قدس عزیز به خوی تجاوزگری خود ادامه می‌دهد."
روحانی تصریح کرد: "اسرائیل به بهانه سازش، به خوی تجاوزگری خود ادامه می‌دهد و اسرائیلی‌ها فکر می‌کنند که این فرصت مناسبی است برای اینکه به ظاهر چهره‌ای صلح‌طلب از خود نشان دهند اما در باطن به تجاوزگری‌های خود ادامه دهند."
رئیس جمهوری منتخب ایران به روز قدس اشاره کرد و گفت: "این روز در واقع برای آن است که مردم مسلمان این حق تاریخی خود را فراموش نکنند و همواره در برابر ظلم و تجاوز ایستادگی خواهد کرد."
بلافاصله پس از سخنان حسن روحانی، بیانیه ای از سوی دفتر نخست وزیر اسرائیل، بنیامین نتانیاهو صادر گردید. در این بیانیه آمده است که رئیس جمهوری آینده ایران، با اعلام این نظر که اسرائیل زخمی است که باید هر چه زودتر ازبین برود، چهره واقعی خود را پیش از موعد مقرر نشان داده است.
بنیامین نتانیاهو در این بیانیه همچنین گفته است که این سخنان رئیس جمهوری آینده ایران باید جهانیان را از توهمی که از زمان انتخاب حسن روحانی دچار آن شده اند، خارج ساخته و چشم آنها را بر واقعیت بگشاید.
احمدی نژاد: یک طوفان بزرگ اسرائیل را از منطقه ریشه کن خواهد کرد
محمود احمدی نژاد در آخرین روز ریاست جمهوری اش و به مناسبت روز قدس طی سخنانی گفت که اسرائیل دشمن شماره یک جمهوری اسلامی است و اعلام کرد که یک طوفان بزرگ اسرائیل را ریشه کن خواهد کرد و خدا شاهد خواهد بود. محمود احمدی نژاد گفت که جای اسرائیل در منطقه نیست.
محمود احمدی نژاد که در جمع راهپیمایان روز قدس در تهران به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه سخن می گفت به اسرائیل و حامیان جهانی آن شدیداً حمله کرد و تلویحاً تشکیل دولت خود گردان فلسطین را با مقدمه چینی اسرائیل و حامیان غربی آن دانست. احمدی نژاد تصریح کرد:" ... اگر واقعا از روی دلسوزی برای حقوق بشر، مقدمه چینی کردند تا یک گروهی را در فلسطین حاکم کنند، پس چرا همه ادعاهای حقوق بشری خودشان مانند آزادی،... را پای صهیونیست‌ها قربانی می‌کنند؟"
رئیس دولت دهم در بخش دیگری از سخنانش در باره اسرائیل گفت:" این رژیم، چه ویژگی دارد که در امور تمام کشورهای جهان دخالت می‌کنند؟ چه چیزی در منطقه 127 هزار کیلومتری وجود دارد که دولت‌های مستکبر غربی، شرط دوستی و همکاری خودشان را بیش از 200 کشور دنیا، دوستی با این رژیم قرار دادند؟" محمود احمدی نژاد در این باره تصریح کرد که معیار همکاری و دوستی آنها با ملت‌ها و دولت‌ها، دوستی با اسرائیل، به گفته او "رژیم صهیونیستی" و شناسایی این رژیم است.
رئیس جمهوری اسلامی ایران در آخرین روز مسئولیتش تلویحاً به کشتار یهودیان در جنگ جهانی دوم اشاره کرد و بهانه کردن این کشتار را از سوی آمریکا و غرب، به گفته او استکبار جهانی، دروغ بزرگی دانست. وی اسرائیل، به گفته او، رژیم صهیونیستی را برآمده از یک اراده و یک تمایل تاریخی دانست. وی در این راستا گفت:"... این طوری نیست که حالا آدمکش‌های حرفه‌ای جهان که در همان جنگ جهانی دوم بیش از 60 میلیون انسان را کشته‌اند دلشان به رحم آمده باشد و بخواهند برای عده‌ای کاری کنند معلوم است که این یک دروغ بزرگ است. حوادث جنگ جهانی یک بهانه و فرصت‌سازی بوده است."
احمدی نژاد اسرائیل و رژیم حاکم بر آن را مرکز سرمایه داردی و برده داری جهان دانست. وی گفت:" رژیم صهیونیستی حقیقت نظام سرمایه داری و برده داری است."
وی در این باره توضیح داد :" طبق محاسبه بنده آنها یک حزب دو هزار نفری و شش یا هفت هزار نفر هم افراد رده سوم و دوم در دنیا هستند که همه امورات عالم را اداره می‌کنند. "رژیم صهیونیستی" باطن و حقیقت نظام سرمایه‌داری و چهره واقعی استعمارگران و برده‌داران است و حقیقت اندیشه مادی غرب در این رژیم تجلی می یابد."
محمود احمدی نژاد "یهودیت" را از "صهیونیست" تفکیک کرد و گفت:"صهیونیست‌ها به دروغ ادعا می کنند یهودی هستند." وی گفت :" صهیونیست به معنای یهودیان تندرو نیست. صهیونیست به هیچ مذهب و مکتبی معتقد نیست جز منافع کثیف و آلوده مستکبران. آنها به دروغ ادعا می‌کند که یهودی هستند و این ظلمی است که به پیامبر الهی و پیروان واقعی وارد می‌کنند."

0 comments:

Post a Comment