• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Saturday, August 3, 2013

احمدی‌نژاد در آخرین ساعات فردی را برکنار کرد/ لیست اموال احمدی‌نژاد

Posted by UNITY4IRAN On 1:26 PM No comments

شمس علی رضازاده، معاون دارویی سازمان غذا و دارو درست در آخرین روز فعالیت دولت دهم و بعد از کمتر از دوماه از انتصاب از این سمت بر کنار شد.
به گزارش فارس، با حکم عباس حاجی آخوندی، رئیس سازمان غذا و دارو، مهدی سلیمانجاهی، مدیر کل دارو، به عنوان سرپرست معاونت دارویی سازمان غذاو دارو منصوب شد.
حکم انتصاب سلیمانجاهی به این شرح است:
جناب آقای دکتر مهدی سلیمانجاهی
سلام علیکم
با عنایت به تجارب و خدمات ارزنده جناب عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست معاونت دارویی سازمان غذا و دارو» منصوب می‌شوید.
رجاء واثق دارم با بهره‌گیری از توانمندی‌ها و شایستگی‌های فردی،‌دانش و تجربیات ارزنده خود و صاحبنظران به منظور تحقق اهداف والای جمهوری اسلامی در راستای اعتلای کشور در عرصه دارو گام برداشته و با اتکال به خداوند متعال و با پیروی از قوانین و مقررات و رعایت جوانب شرعی در انجام وظایف محوله پیروز باشید.
دکتر عباس حاجی آخوندی
معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو
شمس علی رضا زاده ۱۷ اردیبهشت و در پی تغییر رئیس سازمان غذا و دارو به عنوان معاون دارویی این سازمان جایگزین محمدرضا شانه ساز شده بود.
احمدی ‌نژاد ‌در ‌خانه 2 میلیارد‌ و 800 میلیون ‌تومانی
خانه چهارطبقه نوساز دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور در منطقه نارمک حدود 2 میلیارد و 800 میلیون تومان برآورد ارزش شد.
به گزارش مهر، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور در آخرین گفتگوی زنده تلویزیونی خود در بیان اموال و دارایی‌های خود گفت: خانه‌ای در نارمک داشتم که قدیمی بود که کل زمینش 175 متر است، در آن خانه‌ای 4 طبقه ساختیم که با فرزندانم در آن زندگی کنیم.
رئیس‌جمهور افزود: این وظیفه پدر و مادر است که بایستی فرزندان خود را زیر بال و پرشان بگیرند که البته این خواسته همه ایرانی‌ها است که ما هم به این دلیل با وام بانکی از صندوق نهاد آنجا را ساختیم. پسر بزرگم مهندس عمران است که در یک شرکت کار می‌کند، دخترم مهندس برق است و پسر کوچکم هم مهندس مکانیک است البته همسرم هم مهندس است، دامادمان هم پزشک است که همگی دست به دست هم داده و 4 واحدی ساختند تا همگی با یکدیگر زندگی کنیم.
با توجه به افزایش شدید قیمتها در بخش مسکن در سالهای اخیر، فکر می‌کنید در حال حاضر خانه رئیس جمهور چقدر می‌ارزد؟
با تماس با املاکی که در منطقه نارمک تهران مستقر هستند، می توان به راحتی قیمت خانه دکتر محمود احمدی نژاد را برآورد کرد.
بسازبفروشان می‌گویند: اگر براساس گفته رئیس جمهور، زمین خانه وی 175 متر باشد، بیش از 60 درصد زیربنای مفید می‌دهد، یعنی زیربنای مفید هر طبقه حدود 105 تا 110 متر می‌شود. البته آنان عنوان می‌کنند که شهرداری برای زمین 175 متری در منطقه نارمک، جواز پنج طبقه می‌دهد.
حال اگر ملاک را سخنان رئیس جمهور قرار دهیم، خانه وی چهار طبقه حدود 110 متری می‌شود، یعنی در مجموع 440 متری زیر بنای مفید در منطقه نارمک.
مشاوران املاک اعلام می‌کنند که در منطقه نارمک مسکن نوساز متری به طور متوسط حدود 6 میلیون , 500 هزار تومان و اگر لوکس باشد، متری بیش از 7 میلیون و 500 هزار تومان است.
برهمین اساس، اگر 440 متر زیربنای مفید خانه دکتر محمود احمدی نژاد در منطقه نارمک را در عدد 6 میلیون و 500 هزار تومان ضرب کنیم، دو میلیارد و 860 میلیون تومان ارزش ساختمان می‌شود. البته اگر این مسکن به صورت لوکس ساخته شده باشد، ارزش آن تا 3 میلیارد و 300 میلیون تومان هم افزایش می‌یابد.
البته باید اشاره کرد که هزینه ساخت مسکن در منطقه نارمک متری یک میلیون تا یک میلیون و 500 هزار تومان برآورد می‌شود؛ بدین ترتیب اگر 440 متر زیربنای مفید را در عدد یک میلیون و 250 هزار تومان ( متوسط هزینه) ضرب کنیم، هزینه ساخت خانه رئیس جمهور 550 میلیون تومان می‌شود.
احمدی‌نژاد لیست اموال خود را اعلام کرد
احمدی نژاد در نامه‌ای تغییرات پدید آمده در اموال خود، در مدت هشت سال ریاست جمهوری را به ریاست قوه قضاییه اعلام کرد.
به گزارش ایسنا، متن این نامه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
حضرت آیت الله صادق لاریجانی
رییس محترم قوه قضاییه
سلام علیکم
در اجرای اصل یکصد و چهل و دوم قانون اساسی و پیرو اعلام اموال اینجانب در سال 1384 به اطلاع می رساند که در این مدت تغییری که در اموال اینجانب پدید آمده است بازسازی و نوسازی منزل مسکونی قدیمی نارمک است که با کمک همسر و فرزندان و با استقراض از بانک و همچنین صندوق نهاد و برخی بستگان چهار واحد حدود یکصد متر مربعی احداث گردیده که با فرزندان در آن سکونت داریم.
مساحت زمین 175 متر مربع و زیربنای فرسوده قبلی حدود 130 متر مربع بوده است.
محمود احمدی نژاد

0 comments:

Post a Comment