• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Monday, August 5, 2013

انتقال دوباره میرحسین موسوی به زندان خانگی

Posted by UNITY4IRAN On 5:24 PM No comments

میرحسین موسوی که طی چند روز گذشته برای ادامه درمان ناشی از عارضه قلبی و انجام معاینات پزشکی در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده بود، ساعاتی پیش با طی شدن فرایند درمان به زندان خانگی بازگردانده شد.
به گزارش کلمه، میرحسین موسوی طی روزهای گذشته به منظور انجام معاینات پزشکی و طی کردن بخشی از فرایند درمان در بیمارستان بستری شده بود، پس از بررسی آزمایشات و معاینات و تایید پزشکان مبنی بر سلامت جسمی به زندان خانگی خود در کوچه اختر منتقل شد.
نتیجه آزمایش ها و معاینات و چکاپ نخست وزیر دوران دفاع مقدس در بیمارستان بر اساس نظر پزشکان، رضایتبخش و حاکی از سلامت وی است. پزشکان معالج آقای موسوی در مدت بستری از پزشکان معتمد خانواده انتخاب شده بودند.
در روزهای حضور میرحسین موسوی در بیمارستان، خانم زهرا رهنورد نیز در کنار ایشان حضور داشت. همچنین سایر اعضای خانواده نیز امکان ملاقات روزانه را با این دو همراه در حصر داشتند، که پس از محرومیت های چند ماهه ی برخی اعضای خانواده از ملاقات امکانی قابل توجه بود. مسئولان همچنین وعده داده اند ملاقات های دختران موسوی و رهنورد با پدر و مادر خود تداوم داشته باشد.
خانواده ی آقای موسوی نیز در این مدت از رفتار مسئولان در مقایسه با گذشته ابراز رضایت کرده اند.
همچنین خانواده ی میرحسین و رهنورد، برخی گمانه زنی ها و شایعات در فضای مجازی درباره ی مکان های مختلف بستری شدن میرحسین و برخی بیماری های ذکر شده را تکذیب کرده اند.
امروز نهصد روز از حصر خانگی میرحسین و رهنورد می گذرد و تلاش فعالین مدنی برای رفع حصر که در انتخابات با بیان مطالبات و .. به اوج خود رسیده بود همچنان به امید خاتمه پیدا کردن اقدام غیرقانونی مسئولان ادامه دارد.

0 comments:

Post a Comment