• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Friday, August 2, 2013

روحانی: رژیم صهیونیستی زخمی بر بدن دنیای اسلام است

Posted by UNITY4IRAN On 11:33 AM No comments

آفتاب: حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در تهران، در جمع خبرنگاران بر ضرورت وحدت دنیای اسلام برای مقابله با رژیم صهیونیستی تاکید کرد و گفت: رژیم صهیونیستی زخمی است که سال‌ها بر بدن دنیای اسلام نشسته است و این زخم باید از بین برود.
حضور هاشمی، روحانی و احمدی‌نژاد در راهپیمایی روز قدس
هاشمی رفسنجانی از حوالی میدان انقلاب به جمع شرکت‌کنندگان در راهپیمایی روز قدس پیوست.
همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی با حضور در حوالی چهارراه ولیعصر تهران همپای مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور پیدا کرد.
هاشمی رفسنجانی: حمایت از مردم فلسطین از اقدامات ضروری است
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مورد اهمیت روز قدس و حضور باشکوه مردم در راهپیمایی این روز گفت: حمایت از مردم فلسطین و شرکت در راهپیمایی روز قدس از اقدامات ضروری است و مردم ما پس از پیروزی انقلاب اسلامی با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس از سوی امام خمینی(ره) همواره در این روز در راستای حمایت از مردم فلسطین در راهپیمایی شرکت کرده‌اند.
به گزارش ایسنا، وی به تحولات منطقه از جمله مصر و سوریه اشاره کرد و با بیان اینکه "امروز شرایط فلسطین سخت است"، اظهار کرد: وقتی مردم فلسطین این حمایت‌ها و حضور را می‌بینند انرژی می‌گیرند و مردم ما با شعور از مردم فلسطین حمایت می‌کنند و روز جهانی قدس برای حمایت از مردم فلسطین است.
ناطق نوری: رییس‌جمهور جدید در برابر تحریم‌ها عاقلانه عمل کند
رییس اسبق مجلس شورای اسلامی در حاشیه حضور در راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران گفت: امیدواریم ضمن نگه داشتن شعار حمایت از ستمدیدگان و مردم مظلوم فلسطین، این مساله موج خود را ایجاد کند؛ البته این موج ایجاد شده است و امروز در بسیاری از کشورهای جهان شاهد گرامیداشت این روز هستیم. امیدواریم این شعار عینیت پیدا کند و به شکل عملی مسلمانان با اتحاد کامل این غده سرطانی را از بین ببرند.
وی در ادامه درباره شرایط احزاب سیاسی در دولت جدید تاکید کرد: قطعا دیدگاه آقای روحانی را همه می‌دانند. آقای روحانی چهره متعهدی است و چهره ناشناخته‌ای نیست و در طول سی و چند سال گذشته در فعالیت‌های مختلف حضور داشته و دیدگاه‌هایش را همواره بیان کرده است. امید به اینکه ان‌شاءالله براساس قانون اساسی و قوانین عالی کشورمان ایشان بتوانند به آنچه که هست عینیت بدهند.
این عضو جامعه روحانیت مبارز درباره تحریم‌های جدید تصویب شده در مجلس نمایندگان آمریکا علیه کشورمان و ضرورت مدیریت رییس‌جمهور جدید بر تحریم‌ها نیز گفت: ما همواره از حق خود دفاع کرده‌ایم و می‌کنیم و ایشان نیز همانگونه که اعلام کرده‌اند تدبیر و اعتدال دارند. بر اساس تدبیر باید پیش رفت و عاقلانه عمل کرد.
وی افزود: آمریکایی‌ها و دشمنان ما فکر می‌کنند در چنین شرایطی اگر فشار بیشتری بیاورند می‌توانند امتیاز بیشتری بگیرند ولی این تحلیل غلطی است که در این سال‌ها داشته‌اند. آنها باید با تدبیر حرکت کنند و البته امیدواریم تدبیر ما هم بتواند با حفظ مصالح کشور و عزتی که مقام معظم رهبری فرمودند باشد و حکیمانه گام برداریم.
به گزارش ایسنا، ناطق نوری همچنین درباره ضرورت همکاری نهادها و گروه‌های سیاسی مختلف با رییس‌جمهور منتخب تاکید کرد: ضرورت دارد همه مردم و گروه‌ها و افرادی که دلشان برای انقلاب و این کشور می‌سوزد با وحدت کلمه از ایشان (حسن روحانی) حمایت کنند تا ایشان بتواند مشکلات را حل کند.

0 comments:

Post a Comment