• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Saturday, August 3, 2013

عسگراولادی برای بار دوم گفت: موسوی و کروبی باید از نظام عذرخواهی کنند

Posted by UNITY4IRAN On 9:49 AM No comments

حبیب‌الله عسگراولادی دبیرکل جبهه پیروان خط امام در مراسم افطاری که توسط حزب موتلفه اسلامی که در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد، برای بار دوم در مدت کمتر از دوماه ، خطاب به میرحسین موسوی و کروبی گفت: من از این برادران استدعا دارم یکپارچگی نظام را با عذرخواهی خود تقویت کنند.
به گزارش العربیه به نقل از خبرگزاری ایسنا، وی افزود:" من تکرار می ‌کنم که برادرانم مهندس موسوی و حجت ‌الاسلام کروبی و همه کسانی که از این افراد تبعیت می‌کنند، از امت و نظام عذرخواهی کنند، چرا که عذرخواهی نکردن این افراد سبب می‌شود که به بیداری اسلامی امروز جهان که از ایران الگو گرفته است خدشه وارد شود. من به این افراد می‌گویم که یکپارچگی امت نه تنها نظام را تقویت می‌کند، بلکه اسلام را نیز تقویت می‌بخشد."

براساس همین گزارش، عسگراولادی در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با بیان این ‌که من در جریان حضور و دعوت خاتمی برای شرکت در مراسم تحلیف رییس جمهور منتخب در مجلس نیستم، اظهار کرد:" من از سیاست پیاده ‌ام و در جریان این دعوت قرار ندارم، چراکه هیات رییسه مجلس باید در این مورد تصمیم‌گیری کند".

وی در پاسخ به این پرسش که آیا اسامی‌ای که به عنوان وزاری دولت یازدهم مطرح شده‌اند می‌توانند اعتدال را اجرا کنند؟ گفت: ‌این اسامی نوعا خوب هستند. آقای روحانی قصد دارد دولتش را از سه مجموعه اصولگرایان، اصلاح‌طلبان و منفردین صاحب صلاحیت تشکیل دهد.
وی چندی پیش با لحنی تندتر از رهبران زندانی اصلاح طلب، موسوی و مروبی خواسته بود در مقابل نظام عذر خواهی کنند.

0 comments:

Post a Comment