• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Thursday, July 11, 2013

خواهران عزیز تاجِ سرِ ما هستند، منتها بیرون استادیوم

Posted by UNITY4IRAN On 2:01 PM No comments

ایسنا- رؤیا صدر: در رابطه با این که مسابقه والیبال ایران و آلمان، همین جمعه برگزار می‌شود و ورود خواهران به سالن مسابقه، طبق معمول سنواتی ممنوع اعلام شده، لذا بدین وسیله به استحضار خواهران گرانقدر می‌رساند که این عزیزان نمی‌توانند در ورزشگاه حضور داشته باشند، چون:
- ممکن است خواهران، ورزشگاه را اشغال کنند و از ذوق‌شان، دیگر حاضر نشوند از آن خارج شوند.
- ممکن است این دفعه، تلویزیون امکان نمایش دائم اسلوموشن بازی‌های قبلی را نداشته باشد و مجبور شود نمای لانگ‌شات و مدیوم‌شات از خواهران تماشاچی نشان دهد و عفت عمومی را جریحه‌دار سازد.
- ممکن است تلویزیون آلمان مسابقه را به طور مستقیم پخش کند و به خاطر پوشش نامناسب و خلاف عرف عمومی خانم‌های ایرانی، مورد انتقاد دلسوختگان فرهنگ و تمدن این کشور قرار گیرد.
- ممکن است داور مسابقه از سوی بعضی برادران تماشاچی مورد عنایت قرار گیرد و خواهران ارجمند، بی‌جا می‌کنند بشنوند.
- ممکن هم است برادران تماشاچی رویشان نشود جلوی خواهران شعارهای کوبنده و خانمان برانداز دهند و تنور مسابقه را گرم کنند و بنابراین خواهران عزیز، نباید حضور داشته باشند.
- ممکن است با حضور خانم‌ها، نتوان امنیت سالن را آن طوری که باید تامین کرد. چون تجربه ثابت کرده زنان هر جا باشند، آنجا ناامن است.
- ممکن است خانم‌های عزیز، این پرورش دهندگان بشریت، خسته شوند (به علت طولانی بودن زمان مسابقه و طول روز در تابستان و مشکل ترافیک)
- ممکن است خانم‌ها با ظواهر نامناسب به ورزشگاه بیایند (مثلا با در دست داشتن کیف پول و سبزی خوردن)
- ممکن است بعضی برادران تماشاچی با حضور خواهران، کمتر رغبت کنند به ورزشگاه بیایند (چون احساس کنند که اینجا خانواده نشسته)
- ممکن هم هست بعضی دیگر از برادران تماشاچی با حضور خواهران، بیشتر رغبت کنند به ورزشگاه بیایند و مشکل کمبود جا پیش بیاید.
- ممکن است اصلا برادران بازیکن، دلشان نخواهد خانم‌ها بیایند تماشای بازیشان (کسی چه می‌داند؟!)
لذا از وزارت ورزش و جوانان رییس جمهور منتخب می‌خواهیم به احترام خواسته کسانی که به او رای داده‌اند، همین تصمیم جلوگیری از حضور بانوان در ورزشگاه‌ها را ادامه دهد و تسلیم فشارهای غیرمعقول مشتی فریب خورده نشود.

0 comments:

Post a Comment