• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Tuesday, July 16, 2013

ده عضو خانواده موسوی و رهنورد بعد از سال ۸۸ دستگیر شده اند

Posted by UNITY4IRAN On 12:52 PM No comments

صالح  نقره کار،خواهر زاده زهرا رهنورد در دیداری با محمدرضا عارف، معاون اول دولت اصلاحات از آخرین وضعیت میرحسین موسوی و زهرا رهنورد خبر داد و خواستار پی گیری آزادی آنان شد.
براساس گزارش رسیده به ندای سبز آزادی نقره کار در این نشست با اشاره به مشقت‌های این دو خانواده پس از انتخابات سال ۸۸ یادآور شد: خانواده خانم رهنورد و میرحسین موسوی مانند خانواده شما در کنار عزیزشان تلاش و صبوری کردند ولی ما بیش از ۱۰ بازداشتی در این خانواده داشتیم مانند آقای شریف‌زادگان و بنده که ۲ ماه انفرادی و برکناری از روابط عمومی دادستانی کل را داشتم.
وی افزود: می‌دانید که وقتی فردی احساس مظلومیت کند و نتواند از حقوق خود دفاع کند، بسیار سخت است.
نقره کار با اظهار بی اطلاعی از وضعیت میرحسین موسوی و همسرش اظهار داشت: از نظر سلامتی و شرایط جسمانی از آنها خبر دقیقی نداریم و در طول هشت ماه گذشته یک دختر ایشان یکبار و دختر دیگرشان سه بار ملاقات داشته اند و شرایط اصلا خوب نیست.
وی خاطرنشان کرد: ما از هر کسی که دستش می رسد و می‌تواند کاری انجام دهد، می خواهیم که نسبت به این موضوع با نگاه مماشات برخورد نکند.
خواهر زاده رهنورد در عین حال با تاکید بر اینکه شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم، یادآور شد: الان انتظار این است که پی گیری جدی نسبت به این قضیه صورت گیرد و این موضوع مهم، شامل مرور زمان نشود.. چرا که ما شاهد آب شدن عزیزانمان در حصر هستیم.
نقره‌کار با اشاره به عفو شرایط ایجاد شده برای آزادی  زندانیان سیاسی نیز گفت: با توجه به همبستگی عمومی که بعد از انتخابات ایجاد شده و تا حدودی اعتماد دوباره به مردم بازگشته، فرصت خوبی است که کدورت‌ها پایان داده شود .
وی اظهار داشت: به اعتبار اینکه تلاش برای بدست آوردن حق به اندازه خود حق صواب دارد ما از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنیم و فکر می کنیم بیش از این دیگر نباید این مساله شامل مرور زمان شود.

0 comments:

Post a Comment