• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Sunday, July 28, 2013

آبروریزی در مغولستان؛ ملی‌پوشان را از هتل اخراج کردند

Posted by UNITY4IRAN On 5:09 PM No comments

همشهری آنلاین: اعضای تیم کشتی فرنگی نوجوانان ایران که برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در مغولستان به سر می‌برند، به خاطر بدهی به هتل، از محل اقامت خود بیرون شدند و پاسپورت‌های آنها ضبط شد.
به گزارش ایسنا، قرار بود فرنگی‌کاران نوجوان ایران پس از کسب مقام سومی در آسیا دیشب به تهران بازگردند اما به خاطر تسویه نشدن پول هتل، مسئولان هتل با نگه داشتن پاسپورت آنها، اعضای تیم را از هتل بیرون کردند و به همین دلیل نوجوانان در مکان دیگری اقامت کردند.
هم‌چنین سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان درباره‌ این موضوع اظهار کرد: من دیشب ( 5 مرداد) به تهران بازگشتم و از اتفاقات مغولستان خبر دقیقی ندارم اما می‌دانم که در آن‌جا بانک و سفارت نداشتیم. به خاطر همین برای حواله کردن پول با مشکل مواجه بودیم. قرار بود تیم دیشب به تهران بازگردد اما چون با هتل تسویه نکرده بودند این کار صورت نگرفت. البته من با سرمربی تیم صحبت کردم و گفته‌اند که گویا پول حواله شده و قرار است تیم طی امروز و فردا به تهران بازگردد.
دبیر فدراسیون کشتی در این زمینه گفت: چون در مغولستان سفارت نداشتیم برای واریز پول با مشکل مواجه شدیم اما با تلاشی که انجام دادیم از طرف فدراسیون کسی را مامور این کار کردیم و مشکل را به زودی حل خواهیم کرد.
وی افزود: متاسفانه شرایط فدراسیون بسیار سخت است و از نظر بودجه در مضیقه است.
این اتفاقات در حالی می‌افتد که مشخص نیست چرا قبل از اعزام تیم پول هتل به سرپرست تیم داده نشده و یا این پول توسط تیم آزاد به مغولستان ارسال نشده تا این گونه با ابروی نمایندگان ورزش ایران در کشوری دیگر بازی شود و پاسپورت‌هایشان گرو گرفته شود.

0 comments:

Post a Comment