• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Thursday, July 4, 2013

میرحسین موسوی مجددا به بیمارستان قلب تهران منتقل٬ بستری و مرخص شد

Posted by UNITY4IRAN On 9:34 AM No comments

کمیته گزارشگران حقوق بشر: میرحسین موسوی٬ صبح چهارشنبه٬ ۱۲ تیرماه ۹۲ مجددا به بیمارستان قلب تهران منتقل شده است.
بر اساس گزارش‌ رسیده وی ساعت ۹ صبح مجددا به همراه همسرش٬‌زهرا رهنورد و عده بسیار زیادی از ماموران امنیتی به اورژانس بیمارستان برده و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده است. علت انتقال آقای موسوی نوسان شدید فشار خون عنوان شده است. وی ساعت ۱۱ شب چهارشنبه با بهبود علائم بالینی از بیمارستان مرخص شد.
میرحسین موسوی صبح دیروز٬ سه‌شنبه نیز با حضور ماموران امنیتی و به همراه همسرش٬ زهرا رهنورد به بیمارستان قلب تهران برده و بعد از ظهر همان روز مرخص شد. به گفته پزشکان معالج وی با مشکل گرفتگی عروق قلب مواجه است. وی دوم شهریور ماه سال گذشته به دلیل مشکل انسداد عروق تحت آنژیوگرافی قرار گرفته و در سرخرگ کرونری وی استند کار گذاشته شده است.
آقای موسوی که در آستانه هفتاد و دو سالگی قرار دارد٬ در دو سال گذشته و به دلیل فشارهای وارده در زمان حبس خانگی دچار مشکلات متعدد جسمی و عصبی شده و از ناراحتی قلبی و نوسان فشار خون رنج می‌برد. به گفته تیم پزشکی در حالی که پس استفاده از استند بیمار بایستی هر ۵۰ روز یک بار تحت معاینه و آزمایش‌های پزشکی قرار بگیرد. در یک سال گذشته میرحسین موسوی از این امکان محروم بوده و «بسیار دیر و در موقعیت اورژانس» به بیمارستان منتقل شده است. بنابر نظر تیم پزشکی اگر معاینات مورد نظر بر اساس جدول انجام می‌شد٬ می‌توانست مانع گرفتگی مجدد عروق قلبی شود.

0 comments:

Post a Comment