• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Friday, July 12, 2013

بازیگر هالیوود و بهمن قبادی از حلبچه دیدن کردند

Posted by UNITY4IRAN On 11:20 AM No comments

آژانس کُردپا: یک بازیگز زن مشهور آمریکایی همراه با "بهمن قبادی" از شهرهای " حلبچه و کرکوک" دیدن کردند و قرار است "هئیت بین‌المللی ضد مین"، تشکیل دهند.
"شارون ستون" بازیگر زن مشهور آمریکایی همراه با بهمن قبادی کارگردان شهیر کُرد از شهرهای حلبچه و کرکوک دیدن و بیشتر مکان‌های این دو شهر کُردنشین عراق را مشاهده کردند.
"شارون ستون" چند سال پیش در تهران به مدت چند روز مهمان کارگردان کُرد بهمن قبادی بود. این دو هنرمند با همکاری ٦شخصیت دیگر تصمیم دارند "هئیت بین‌المللی ضد مین" تشکیل دهند و تاکنون نیز در چندین کنفراس بین‌المللی ضد مین در جهان شرکت کرده‌اند.
"بهمن قبادی" هم اکنون مشغول فعالیت بر روی پروژه‌ی جدید خود می‌باشد که بخشی از کار تصویربرداری آن در بغداد و نیویورک و بخشی دیگر در حلبچه انجام خواهد شد.
"شارون ستون" در سال ٢٠٠٧ در میانه‌ی نخستین دوره‌ی جشنواره‌‌سینمای حقیقت "سینمای وریت"، که با حضور پادشاه و خانواده‌ی سلطنتی و شمار زیادی از رسانه و خبرگزاری‌های جهان در شهر "موناکو" در کشور فرانسه اکران شد توانست فیلم سینمایی "لاک پشت‌ها هم پرواز می‌کنند" به کارگردانی بهمن قبادی را به علاقمندان سینما معرفی کند.
"شارون ستون" روز دهم مارس سال ١٩٥٨ در شهر میدویل پنسیلوانیای کشور آمریکا متولد و برای نخستین بار در فیلم سینمایی " خاطرات خوش خیالی" به کارگردانی فیلم‌ساز مشهور جهان "ودی آلین" در سال ١٩٨٠ ایفای نقش کرد و در همین اواخر نیز در فیلم‌های بسیاری ایفای نقش کرده است.
این بازیگر بیشتر به خاطر بازی در فیلم " غریزه‌ اصلی" در سال ١٩٩٢، به کارگردانی "مایکل کیتن"مشهور و به یکی از ستاره‌های هالیود تبدیل گشت.
"ستون" تاکنون در ده‌ها فیلم بازی و در جشنواره‌های بین‌المللی جوایز ارزنده‌ای را دریافت کرده است.

0 comments:

Post a Comment