• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Thursday, July 25, 2013

حمله انتحاری به دفاتر سازمان اطلاعاتی پاکستان ٩ کشته برجای گذاشت

Posted by UNITY4IRAN On 12:53 PM No comments

رادیو فرانسه: در حالیکه حمله انتحاری به دفاتر سازمان اطلاعاتی پاکستان، آی اس آی، چهارشنبه شب گذشته ٩ کشته بر جای گذاشته، مردان مسلح بامداد امروز یک مقام بلندپایه پلیس پاکستان را مورد حمله قرار دادند.
به گزارش خبرگزاری فرانسه، در حمله امروز مهاجمان ماشین گل ولی خان، از مقام های پلیس در شمال پاکستان را مورد حمله قرار دادند و او را زخمی کردند.
منابع پلیس شهر پشاور گفته اند شوفر و محافظ این مقام پلیس در جریان این حمله کشته شده اند.
تا کنون هیچ گروهی مسئولیت حمله امروز را به عهده نگرفته است.
یک روز پیشتر از این حمله، مهاجمان انتحاری دفاتر سازمان اطلاعاتی پاکستان در شهر سوکور، در جنوب این کشور را مورد حمله قرار داده و چهار عضو امنیتی پاکستان را کشتند.
یک مقام پلیس پاکستان به خبرگزاری فرانسه گفته است پنج فرد مهاجم نیز در جریان حمله دیروز کشته شده اند.
پهپادهای آمریکایی ۷۶۰ پاکستانی را کشته است 
صدها تن از شهروندان بی دفاع پاکستان بوسیله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در این کشور کشته شده اند.
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری روسیا الیوم؛ دولت پاکستان در حالی سعی دارد از تعهدات محرمانه خود با امریکا شانه خالی کند زیرا که دولت آمریکا به بهانه مبارزه با گروه های تروریستی تاکنون صدها شهروند بی دفاع پاکستانی را قتل عام کرده است.
براساس تازه ترین بیانیه های پزشکی و اعلامیه های وزارت کشور پاکستان در جریان حملات آمریکا به مراکز قبایلی نشین در پاکستان و نزدیک به مرز افغانستان هواپیماهای بدون سرنشین وزارت دفاع امریکا پنتاگون تاکنون دست کم 760 شهروند بی دفاع پاکستانی را قتل عام کرده اند.
به گفته ناظران پاکستانی در اکثر این حملات موشک های هواپیماهای بدون سرنشین نظامی آمریکا بدون توجه به اهداف صحیح به هر تجمعی که در این مناطق مظنون باشند آن تجمع را موشکباران می کنند اما در روز بعد مشخص می شود آن تجمع چیزی جز حضور گروهی از مردم در مناسبت های مختلف نبوده است.
این نهادها و سازمان های ناظر بین المللی و پاکستانی اعلام می کنند: گروه های تروریستی در اغلب جاهایی که مورد حمله قرار گرفته بودند شماری از شهروندان پاکستانی را به عنوان سپر انسانی با خود به همراه داشتند که در حملات هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا همه قتل عام می شوند.

0 comments:

Post a Comment