• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Thursday, July 11, 2013

توقیف وسیلۀ نقلیۀ روزه‌خواران تا پایان ماه مبارک

Posted by UNITY4IRAN On 2:20 PM No comments

فارس: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم گفت: وسیله نقلیه افرادی که در ماه مبارک رمضان در محافل و معابر عمومی اقدام به روزه‌خواری ‌کنند تا پایان ماه مبارک توقیف می‌شود.
کرم الله حسینی امروز در گفت‌وگو با فارس در خصوص طرح‌های ترافیکی ویژه ایام ماه مبارک رمضان و جلوگیری از گره‌های ترافیکی هنگام اذان مغرب اظهار داشت: تمام سعی و تلاش خود را خواهیم کرد تا رفت‌وآمد را برای هم استانی‌های عزیز در طول ماه مبارک رمضان تسهیل بخشیم.
وی افزود: البته در این مسیر نیازمند همکاری عموم مردم به ویژه رانندگان و سرنشینان وسایل نقلیه و موتور سواران هستیم.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم با اشاره به همکاری مردم گفت: از خانواده‌ها می‌خواهیم تهیه مایحتاج ایام ماه مبارک رمضان را به ساعت پایانی روز و نزدیک اذان مغرب موکول نکنند و اوقاتی که معابر از ترافیک روان‌تری برخوردار است نسبت به خرید اقدام کنند.
حسینی اضافه کرد: همچنین شایسته است همشهریان در هنگام اذان مغرب برای مراجعه به منزل هیچ‌گونه عجله و شتابی نداشته باشند.
وی در خصوص برخورد پلیس با روزه‌خواری تأکید کرد: کسانی که در طول ایام ماه مبارک رمضان در محافل و معابر عمومی اقدام به روزه‌خواری کنند وسیله نقلیه آنها متوقف شده و تا پایان ماه مبارک رمضان به آنان بازگردانده نمی‌شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم در مورد طرح‌های ترافیکی که در ماه مبارک رمضان در حال اجرا است افزود: در این ایام و به ویژه در ساعات پیک ترافیک، تمام عوامل و کارکنان پلیس راهنمایی و رانندگی در میادین و معابر حضور فعال خواهند داشت.
وی با اشاره به حضور فعال پلیس راهنمایی و رانندگی در سطح شهر و نظارت تیزیبنانه بیان کرد: همکاران ما تا ساعاتی پس از اذان مغرب در معابر حضور داشته و رفت‌وآمد شهروندان را تسهیل می‌کنند.

0 comments:

Post a Comment