• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Monday, July 22, 2013

سرنوشت ناپیدای خودروهای اهدایی احمدی‌نژاد به کارگران نمونه

Posted by UNITY4IRAN On 5:05 PM No comments

با گذشت بیش از ۳ ماه از دستور آقای احمدی‌نژاد مبنی بر اهدای یک دستگاه خودروی «پراید» به هر یک از «کارگران و مدیران نمونه زن سرپرست خانوار»، این خودرو‌ها هنوز در اختیار صاحبان‌شان قرار نگرفته است.
به گزارش خبرنگار ایلنا، «محبوبه هاشمی» کارگر زن نمونه سرپرست خانوار در این باره گفت: در مراسمی که ۷ اردیبهشت ماه سال جاری توسط نهاد ریاست جمهوری برای تقدیر از کارگران و مدیران نمونه زن سرپرست خانوار برگزار شد، آقای احمدی‌نژاد به هریک از تقدیر شدگان، سوییچ یک دستگاه خودروی پراید اهدا کرد.
هاشمی که به نمایندگی از سایر کارگران و مدیران نمونه زن سرپرست خانوار صحبت می‌کرد، ادامه داد: کارکنان وزارت کار در پایان مراسم به بهانهٔ تهیه سند برای خودرو‌ها، سوییچ‌ها را جمع آوری کردند تا خودرو‌ها را به پارکینگ وزارت کار منتقل کنند. حتی تا پایان شب که همگی در محلی که توسط وزارت کار برای اقامتمان در نظر گرفته شده بود به سر می‌بردیم با ما تماس می‌گرفتند تا مدارک تکمیلی را برای تهیه سند خودرو‌ها تحویل دهیم.
به گفتهٔ خانم هاشمی، با گذشت بیش از ۳ ماه از آن زمان و در حالی که چند روز دیگر تا پایان کار دولت دهم بیشتر باقی نمانده است در مورد سرنوشت خودروهای اهدایی رئیس دولت به کارگران و مدیران نمونه زن سرپرست خانوار، پاسخ مشخصی داده نمی‌شود.
این کارگر زن سرپرست خانوار در پایان با اشاره به پیگیری‌های مکرر تقدیر شدگان برای تحویل خودرو‌هایشان، بیان کرد: یکبار می‌گویند تنها منتظر یک امضا هستیم و بار دیگر گفته می‌شود برای گرفتن خودرو‌ها باید ۳۰ درصد هزینه‌شان را پرداخت کنید و در این اواخر از نامشخص بودن تحویل خودرو‌ها به تقدیر شدگان صحبت شده است.

0 comments:

Post a Comment