• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Monday, June 24, 2013

سونامی آپلود ویدیو در اینستاگرام

Posted by UNITY4IRAN On 3:04 PM No comments

رادیو آلمان: اینستاگرام به تازگی قابلیت به اشتراگ‌گذاری ویدیو را به خدمات خود اضافه کرده است.
تنها در اولین روز، کاربران این اپلیکیشن بیش از ۵ میلیون ویدیو را آپلود کرده‌اند. اینستاگرام چندی پیش توسط فیسبوک خریداری شد.
پنجشنبه هفته گذشته (۳۰ خرداد /۲۰ ژوئن) اینستاگرام نرم‌افزار خود را به روزرسانی کرد تا کاربران آن بتوانند علاوه بر عکس، ویدیو نیز به اشتراک بگذارند. این اپلیکیشن که در گوشی‌های اندرویدی و ios دردسترس است امکان اعمال تغییرات ساده‌ای را بر روی عکس و ویدیو به کاربران خود می‌دهد.
بر اساس این امکان تازه کاربران می‌توانند یک ویدیوی ۱۵ ثانیه‌ای را ضبط کنند و با فرمت‌های ساده‌ای که پیش‌تر برای کار بر روی تصاویر وجود داشت، جلوه‌ای متفاوت به آن بدهند و در این شبکه به اشتراک بگذارند.
اپلیکیشن اینستاگرام که روی تبلت‌ها و تلفن‌های همراه اپل و اندرویدی نصب می‌شود، تاکنون بیش از ۱۳۰ میلیون کاربر فعال دارد. به گزارش CNET، کاربران این شبکه مجازی در ۲۴ ساعت اول بیش از ۵ میلیون ویدیو را به اشتراک گذاشتند.
بر اساس گزارش‌ها کاربران در روز اول اضافه شدن این سرویس، در هر دقیقه بیش از ۴۰ ساعت ویدیو را در اینستاگرام آپلود کرده‌اند.
این امکان جدید ستاره‌های موسیقی و ورزش را نیز مجذوب خود کرده است. جاستین بیبر، خواننده سرشناس، یک ویدیوی ۱۵ ثانیه‌ای از خود منتشر و به سرعت یک میلیون لایک کاربران این اپلیکیشن را دریافت کرد. ویدیوی بیبر اولین ویدیویی شد که در این پلاتفرم یک میلیون لایک به خود اختصاص داده است.
همچنین لبرون جیمز، ستاره تیم بسکتبال میامی هیت، یک ویدیوی کوتاه درباره دومین قهرمانی پیاپی این تیم بسکتبال NBA را در شبکه اینستاگرام منتشر کرده است.
تحلیلگران فضای مجازی این امکان جدید اینستاگرام را موفقیتی تازه برای فیسبوک و اپلیکیشن اینستاگرام ارزیابی می‌کنند.

0 comments:

Post a Comment