• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Monday, June 10, 2013

مسئول اصلی جنایات کهریزک شخص سعید جلیلی بوده

Posted by UNITY4IRAN On 2:21 PM No comments

درحاشیه مناظره های انتخاباتی
حاشیه های مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، گاه از متن این مناظره ها جالب تر است. از جمله این حاشیه ها، بحثی است که میان خبرنگاران باشگاه خبرنگاران جوان، در پایان مصاحبه سعید جلیلی در سیمای جمهوری اسلامی در گرفت. برخی او را ناتوان در مناظره و مصاحبه ارزیابی کردند و برخی او را یک انقلابی سازش ناپذیر. اما نکته مهم استدلالی است که درباره سازش ناپذیری و انقلابی بودن جلیلی مطرح و برای اولین بار نقش جلیلی در جنایاتی که در بازداشتگاه کهریزک – پس از کودتای انتخاباتی 88 روی داد- آشکار شد.
باشگاه خبرنگاران جوان از زیر مجموعه های خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی است و دست سپاه و وزارت اطلاعات در آن دراز. به همین دلیل وقتی برخی از کاربدستان این باشگاه مطلبی از دهانش بیرون می آید باید جدی گرفت. از جمله همین استدلال درباره انقلابی بودن جلیلی که در جمع این خبرنگاران مطرح شد.
بموجب این استدلال، دستور انتقال بازداشتی های خیابانی کودتای 88 به سوله کهریزک را شخص سعید جلیلی به قاضی مرتضوی داده بود و آن فردی که قاضی مرتضوی در دادگاه از او – بدون ذکر نام- بعنوان مقام بالا و دستور دهنده یاد کرد، سعید جلیلی بعنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی بوده است.
نکته دیگری که در جمع خبرنگاران باشگاه جوان فاش شد، اخطاری است که سعید جلیلی به قاضی دادگاه مرتضوی برای جمع کردن دست و پایش در این دادگاه و ختم پرونده کرده است. همچنین، پاپوشی که برای این قاضی درست کرده اند.
(پیدا کنید پیوند احمدی نژاد، جلیلی، مرتضوی و مصباح یزدی را!)
پیک نت 20 خـــــــرداد

0 comments:

Post a Comment