• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Tuesday, June 18, 2013

شادی مردم تهران در سطح شهر پس از صعود تیم ملی به جام جهانی+عکس

Posted by UNITY4IRAN On 6:40 PM No comments

شادمانی مردم پس از صعود تیم ملی به جام جهانی ترافیک بسیار سنگینی در خیابان ولی عصر به وجود آورده است.
پس از پیروزی یک بر صفر ملی‌پوشان تیم ملی فوتبال ایران برابر کره جنوبی مردم به خیابان‌ها ریختند و به جشن و پایکوبی پرداختند.
به گزارش ایسنا، ازدحام مردم در حوالی چهارر راه ولی عصر به اندازه‌ای است که این خیابان کاملا قفل شده و تمام ماشین‌های حاضر در خیابان‌های منتهی به چهارراه ولی عصر در وسط خیابان پارک کرده‌اند. همچنین جمعیت زیادی از طرف خیابان کریم خان به سمت میدان ولی عصر و از سمت خیابان حافظ به سمت چهارراه ولی عصر در حرکت هستند.
تیم ملی فوتبال ایران در آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام جهانی با پیروزی ارزشمند یک برصفر مقابل کره در خاک این کشور، با اقتدار به عنوان تیم نخست راهی جام جهانی 2014 برزیل شد.
رییس‌جمهور منتخب صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی را تبریک گفت
رییس‌جمهور منتخب با صدور پیامی، صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را تبریک گفت.
به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در پیامی صعود تیم ملی به جام جهانی برزیل را تبریک گفت که متن پیام به شرح زیر است:
« بسم الله الرحمن الرحیم‎
صعود سرافرازانه تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی 2014 برزیل مایه مباهات و خوشحالی همه ایرانیان و آنانی که به سربلندی ایران اسلامی می‌اندیشندT گردید.
این موفقیت ارزشمند را به ملت بزرگ ایران، به ویژه جامعه ورزشی کشور و ورزش‌دوستان صمیمانه تبریک می‌گویم. اطمینان دارم این موفقیت مقدمه ای برای پیروزی‌های بزرگتر و حضور مقتدرانه ایران اسلامی در تمام عرصه‌ها خواهد بود.
اینجانب نیز خود را در شادی ملت بزرگوار ایران سهیم دانسته و برای یکایک ایرانیان در عرصه‌های گوناگون عزت‌آفرینی، آرزوی بهروزی و تعالی دارم.
رییس‌جمهور منتخب
دکتر حسن روحانی 

0 comments:

Post a Comment