• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Monday, June 10, 2013

زهرا موسوی: پدر و مادرم موضعی در قبال انتخابات ندارند

Posted by UNITY4IRAN On 7:40 PM No comments

رادیو آلمان: فرزند میرحسین موسوی و زهرا رهنورد گفته پدر و مادرش در قبال انتخابات توصیه‌ای نداشته‌اند. زهرا موسوی درباره حصرکنندگان پدر و مادرش گفته «نگرانند تا مبادا پدر روزنه‌ای پیدا کند و حرفی بزند که روند‌ها تغییر کند».
زهرا موسوی دختر میرحسین موسوی و زهرا رهنورد گفته پدر و مادرش موضعی در قبال انتخابات ندارند.
به گزارش سایت "کلمه"، زهرا موسوی درباره نظر پدر و مادرش درباره انتخابات گفته: «در یک روال کلی پدر و مادرمان به ما توصیه‌ای نداشتند. یا حتی برای شرکت یا عدم شرکت ما در انتخابات، نه نظر خودشان را توضیح می‌دادند و نه از ما انتظار توضیح داشتند. اما در حد همین یکی دو ملاقات محدود، گفتند ما در این شرایط امنیتی در متن جامعه قرار نداریم و بنابراین درباره انتخابات صحبت نخواهیم کرد».
به گفته فرزند میرحسین موسوی و زهرا رهنورد با نزدیک شدن انتخابات، شرایط پدر مادر او سخت‌تر شده است. زهرا موسوی ادامه داده: «آن‌ها نگرانند تا مبادا پدر روزنه‌ای پیدا کند و حرفی بزند که روند‌ها تغییر کند. ما دلیلی جز این نمی‌بینیم».
نگرانی از روند درمان موسوی و رهنورد
فرزند موسوی و رهنورد همچنین به روند درمان پدر و مادرش اشاره کرده که به گفته او ‏«تنها در دست پزشکان غیر قابل اعتماد انجام می‌شود».
بنا بر این گزارش قند خون زهرا رهنورد بالاست و کتف و دست‌هایش درگیر آرتروز هستند. میرحسین موسوی نیز اردیبهشت ۱۳۹۲ برای بررسی وضعیت قلبی به بیمارستان مورد نظر ماموران امنیتی رفته است.
زهرا رهنورد گفته: «پیش از این هنگامی که پدرم برای بار اول برای تست ورزش به بیمارستان امنیتی برده شده بود ظاهرا در یک تبانی بین مامورها و پزشکان درحالی که حالش بد شده و تست هم مثبت بوده دستگاه را خاموش نکرده بودند و با توجه به این وضع پدرم امنیت جانی حس نکرده و قبول نکرده است که مجددا به آنجا برده شود و در نتیجه الان پرونده پزشکی او رها شده و پیگیری نمی‌شود».
میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی از اسفند ۸۹ تاکنون در حصر خانگی به سر می‌برند. مسئولان جمهوری اسلامی تا کنون نه تنها هیچ اقدامی برای بهبود شرایط حصر آنان انجام نداده‌اند، بلکه برعکس فشار بر خانواده و بستگان آنان را نیز افزایش داده‌اند.

0 comments:

Post a Comment