• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Sunday, June 9, 2013

تاج زاده: به احترام نامزدهای اصلاح طلب از تحریم سخن نمی گویم، اما رای نمی دهم

Posted by UNITY4IRAN On 10:46 PM No comments

فخرالسادات محتشمی پور در صفحه فیس بوک خود از دیدار با همسرش مصطفی تاجزاده و آخرین دیدگاه های او سخن گفت.
به گزارش جرس، مصطفی تاجزاده در دیداری با همسر خود در ارتباط با انتخابات اعلام کرد: به احترام روحانی و عارف و مسجدجامعی از تحریم سخن نمی گویم. من خودم رأی نمی دهم اما دیگران را دعوت به رأی ندادن نمی کنم.
در همین راستا و در ارتباط با اخبار ائتلاف تاجزاده اضافه میکند: اگر این دو کاندیدا ائتلاف کنند شاید بتوان بحث کرد. به هر حال وحدت با خطا آسیب کمتری می رساند به نسبت تفرقه.
خانم محتشمی پور همچنین در صفحه خود می نویسد: همسرجان دلش مناظره می خواهد یعنی همان چیزی را که اقتدارگراها به شدت از آن روی گردانند!
می گوید: حداد را آورده اند وسط که علیه اصلاح طلب ها حرف بزند. البته در مناظره سوم اعترافات بزرگی کرد. از جمله وقتی به آقای عارف گفت اسم خاتمی را می بری که رأی بیاوری. همسرجان یک پوزش خواهی هم از مردم کرد برای تصویب اعتبار نامه حدادعادل توسط مجلس ششم(مجلس اصلاحات) در حالی که می دانستند او جای دکتر علی رضا رجایی را غصب کرده است! گفت: حداد عادل باید بماند تا معلوم شود او که مس وجودش اخیراً طلا شده و رجل سیاسی شده چقدر وزن و رأی دارد. البته وقتی مصباح یزدی از موضع انقلابی گری طلبکار آقای هاشمی می شود حداد هم باید انقلابی بشود و در مقابل بهزاد نبوی ها در زندان باشند.
محتشمی پور ادامه می دهد: همسرجان هم چنین از تأثرش می گوید پس از خواندن مسمومیت ۳۴۸ نفر در یک روز در رفسنجان به دلیل مصرف مشروبات الکلی تقلبی و می گوید که باید نامه ای به خدا بنویسم و در آن پوزش بخواهم به خاطر حماقت هایی که نسل ما مرتکب شد و اکنون آن حماقت ها به جنایت منجر شده است. به این امید که آن نامه کسانی را تشویق به تجدیدنظر کردن در سیاست های ظاهرا فقهی اما باطنا غیراسلامی و غیردینی بکند. چرا که حکومت هیچ مسئولیتی بالاتر از حفظ جان و مال و عرض و ناموس مردم ندارد که متأسفانه نسبت به آن ها بی توجه است.
همسر این زندانی سیاسی افزود: اعتراض به برخوردهای فاشیستی پلیس ترکیه هم توسط دلبند روزه دار ما صورت گرفت و گفت علیرغم جنبه های مثبت و دموکراتیک حکومت ترکیه، اقدامات فاشیستی پلیس ترکیه مانند دیگر کشورهای دموکراتیک غربی، از دید همه آزادی خواهان جهان محکوم است. و گفت که قصدش تذکر این نکته است که یک برخورد سرکوب گرانه می تواند به طور جدی به حیثیت یک کشور حتی اگر وجوه مثبت زیادی داشته باشد، لطمه بزند.
رهبری و قوای سه گانه نیز اکنون بهتر می فهمند ک سرکوب های خونین ۸۸ آبروی کشور را به باد داد نه اجتماعات اعتراضی مسالمت آمیزمردم و تأکید کرد که مهم ترین تفاوت حکومت مردمی و آزاد با حکومت های غیرمردمی نحوه مقابله با مخالفان و معترضان است.
خبر خوش هم اینکه یار در بند ما ترجمه سومین کتاب را در زندان به پایان رسانده است.
این کتاب what is politics نام دارد که توسط Adrian left wich ویراستاری شده است. و در سال ۲۰۰۴ توسط انتشارات polity press چاپ شده است.

0 comments:

Post a Comment