• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Saturday, June 22, 2013

توضیح درباره حضور فلاحیان در همایش ستادهای انتخاباتی روحانی

Posted by UNITY4IRAN On 11:57 AM No comments

رادیو فرانسه: پس از آن که برخی از حضور علی فلاحیان، وزیر اسبق اطلاعات جمهوری اسلامی، در همایش ستادهای انتخاباتی حسن روحانی، انتقاد کردند، برخی از هواداران روحانی نسبت به این انتقاد واکنش نشان دادند.
صفحه حسن روحانی در فیس‌بوک، که از سوی برخی از اعضای ستاد انتخاباتی وی مدیریت می‌شود، درباره «چرایی و چگونگی» حضور علی فلاحیان در همایش ستاد انتخاباتی حسن روحانی نوشته است که وی «بدون دعوت و با تیم حفاظتی ویژه خود» در این جلسه حاضر شد.
در ادامه آمده که این حضور بیش از همه «روحانی و مشاورین را متعجب و ناراحت کرد. بارها از ایشان خواسته شد اگر اصرار بر حضور در جلسه دارند به ردیف های آخر بروند زیرا چند ردیف جلو اختصاص دارد به مشاورین و همراهان در زمان انتخابات. و تنها پاسخ ایشان این بود که جای من راحت است!»
سایت خودنویس، یکی از سایت‌های اپوزیسیون جمهوری اسلامی و منتقد حسن روحانی، دیروز نوشت: «وقتی حسن روحانی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری با حجت‌الاسلام یونسی همراه شد، کمتر کسی انتظار داشت در مراسم شادباش بعد از انتخابات، وزیر اطلاعات دوران هاشمی رفسنجانی نیز را در کنار رهبر جنبش «کلید» ببیند.»
این سایت اضافه کرده: «حسن روحانی که به عنوان یکی از قدیمی‌ترین مسوولان امنیتی کشور شناخته می‌شود، از دهه ۶۰ با وزرای اطلاعات کابینه‌های مختلف همکاری نزدیکی داشته است.»
دو روز پیش، همایش «تجلیل از فعالان ستادهای انتخاباتی» حسن روحانی در محل سالن اجلاس کشورهای اسلامی برگزار شد.

0 comments:

Post a Comment