به نوشته روزنامه "امارات الیوم" برج اینفنیتی یکی از پروژه های شرکت استثماری و ساختمانی "کیان" است که با 75 طبقه و در منطقه ای ویژه با هزینه ای بیش از یک میلیارد درهم برابر با 272 میلیون دلار ساخته شده و دوشنبه آینده طی مراسم ویژهای افتتاح خواهد شد.
احمد محمد الحاطی رئیس هیئت مدیره شرکت استثماری کیان در این باره می گوید:"این پروژه بر اساس بالاترین استانداردهای بین المللی برج سازی به اجرا گذاشته شده و چندین جایزه بین المللی را نیز به خود اختصاص داده است."

وی افزود از میان جوایز دریافتی می توان به جایزه "بهترین مهندسی معماری" در جهان از سوی "جوایز املاک و مستغلات جهانی" در لندن اشاره کرد.

الحاطی در ادامه افزود این برج توسط شرکت "اسکیدمور اوینگز اند میرل"، که پروژه های مشهوری همچون برج "سرز" شیکاگو و "برج خلیفه" دبی را به اتمام رسانده طراحی شده است.
الحاطی درباره مشخصات ویژه این ساختمان گفت:"سازه مارپیچی شگفت انگیز برج با زوایه 90 درجه ای که از ویژگی های طراحی بی نظیری سود برده، برای ساکنان آن امکان لذت بردن از منظره های پانورامیک جزیره نخل و بندرگاه دبی در دریا را فراهم می آورد." و سازهای درونی آن نیز بر اساس آخرین و پیشرفته ترین دستاوردهای فناوری ساختمانی و معماری در جهان ساخته شده است.