• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Wednesday, June 12, 2013

در آخرین روز تبلیغات انتخاباتی، ستادهای انتخاباتی عارف و روحانی درهم ادغام شدند

Posted by UNITY4IRAN On 7:24 PM No comments

رادیو فرانسه: بیانیه، ضمن نام بردن از هاشمی و خاتمی، در واقع به حمایت آنان از این پروژه اشاره دارد و روحانی را نامزد واحد "اصلاح‌طلبان و نیروهای تحول‌خواه و اعتدالگر" نام داده است.
چند روز پس از اعلام انصراف محمدرضا عارف، کاندیدای اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری و رواج برخی شایعات مبنی بر اینکه عارف مایل نیست از روحانی اعلام حمایت کند، سرانجام صبح امروز در محل ستاد مرکزی محمدرضا عارف و با حضور اعضای ستاد پیشین وی و نیز اعضای ستاد فعلی حسن روحانی، یک بیانیه مشترک توسط اعضای دو ستاد به امضا رسید و منتشر شد.
در این جلسه، یک هیأت ٧ نفره توسط افراد هردو ستاد تشکیل شد که مسئولیت فعالیت‌های انتخاباتی روحانی را بعهده خواهد گرفت.
در بیانیه مشترک ادغام دو ستاد، خطاب به مردم ایران، به «موقعیت حساس سیاسی و اجتماعی» در کشور اشاره شده و چهار عامل را بعنوان علت وضعیت «مخاطره آمیز» کشور بر شمرده اند.
این بیانیه، "تهدیدات خارجی" و "نابسامانی‌های داخلی" و "بدخواهی دشمنان" و "بی‌تدبیری دوستان" را در زمره عوامل مخاطره انگیز بر شمرده و متعهد شده است که نظام ایرانی اسلامی را از این "پیچ خطر" عبور دهد.
بیانیه، ضمن نام بردن از هاشمی و خاتمی، در واقع به حمایت آنان از این پروژه اشاره دارد و روحانی را نامزد واحد "اصلاح طلبان و نیروهای تحول خواه و اعتدالگر" نام داده است.
بیانیه، اذعان کرده است که این اقدامات تنها زمانی به نتیجه نهائی خواهد رسید که هر ایرانی رأی خود را به نام روحانی به صندوق‌ها بیندازد.
در این جلسه مجید بهمن زاده به عنوان سخنگوی ستاد مشترک منصوب شد.
یا آوری می کنیم که روز گذشته خبرگزاری "ایرنا"، طی مصاحبه‌ای با رئیس ستاد محمدرضا عارف، از قول او نوشت:  درست است که عارف از کاندیداتوری صرفنظر کرده است ولی او از روحانی حمایتی نکرده و نخواهد کرد.
رئیس ستاد انتخاباتی عارف، در این مصاحبه تأکید کرد که مواضع اعلام شده عارف با روحانی همخوانی ندارند و بهمین دلیل عارف نمی تواند از روحانی حمایت کند.

0 comments:

Post a Comment