• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Friday, June 14, 2013

انتقاد به شایعه انصراف ولایتی

Posted by UNITY4IRAN On 10:11 AM No comments

رادیو آلمان: نماینده علی‌اکبر ولایتی: «برخی شایعات در خصوص انصراف برخی کاندیداها منتشر شده است و به نظر می‌رسد صدا و سیما باید مکرراَ اسامی کاندیداها را اعلام کند تا مردم دچار سردرگمی نشوند.»

محمد خاتمی رای خود را در حسینه جماران به صندوق انداخت
محمد خاتمی، رئیس‌جمهور پیشین ایران در حسینه جماران به پای صندوق رای رفت و در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای شهر و روستا شرکت کرد. وی در جمع خبرنگاران گفت: «کاندیداها چه شکست بخورند و چه پیروز شوند، همه باید در خدمت کشور، اسلام و پیشرفت بوده و در جهت منافع ملی حرکت کنند.»

نماینده ولایتی: از شایعه انصراف نامزدها باید جلوگیری کرد
نمایندگان شش نامزد انتخاباتی در شورای نگهبان حضور یافتند تا روند نظارت بر انتخابات را از نزدیک دنبال کنند. حسین میرمحمد صادقی نماینده علی‌اکبر ولایتی در شورای نگهبان گفت: «برخی شایعات در خصوص انصراف برخی کاندیداها منتشر شده است و به نظر می‌رسد صدا و سیما باید مکرراَ اسامی کاندیداها را اعلام کند تا مردم دچار سردگمی نشوند.»

محمدرضا صادق، نماینده روحانی نیز اعلام کرد که هنگام رای دادن در محل اخذ رای اسامی برخی نامزدهای انصرافی را مشاهده کرده که این موضوع سبب سردرگمی رای‌دهندگان شده است.

مهران براتی: امکان پیروزی روحانی در دور اول انتخابات
مهران براتی، یکی از فعالان سیاسی در آلمان در گفت‌وگو با رادیو برلین و براندنبورگ (Inforadio) گفت اگر تقلبی در انتخابات رخ ندهد، امکان پیروزی حسن روحانی در دور اول انتخابات وجود دارد.

فیلتر سایت خبری- تحلیلی فردا
خبرگزاری مهر در گزارشی نوشت که سایت خبری- تحلیلی فردا از بامداد ۲۴ خرداد از دسترس خارج شده است. یکی از کارکنان این سایت گفته که دستور فیلتر سایت فردا از سوی مقامات مربوطه صادر شده است.

0 comments:

Post a Comment