• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Wednesday, June 12, 2013

كشته شدن 40 تن از عناصر حزب الله لبنان و ارتش اسد در کمینی در حلب

Posted by UNITY4IRAN On 10:04 AM No comments

العربیه: ارتش آزاد سوریه شامگاه سه شنبه 11- 6 -2013 اعلام کرد در یک کمین، بیش از 40 تن از عناصر حزب الله لبنان و ارتش اسد را در منطقه حلب به قتل رسانده است.
بر اساس این گزارش زمانی که عناصر حزب الله و افرادی از ارتش اسد با  کاروانی از روستای "البوز" به منظقه "الخناصر" در حال نقل مکان بودند، مورد هجوم  ارتش آزاد قرار گرفتند و بیش از 40 تن از آنها کشته شدند .

بنا به این گزارش بیشتر کشته شدگان از عناصر حزب الله لبنان هستند.

این در حالی است که شبکه اطلاع رسانی شام،  وابسته به مخالفان سوری از کشته شدن بیش از 80 نفر از غیرنظامیان سوری در 24 ساعت گذشته  به دست عناصر حزب الله لبنان و نیروهای اسد در مناطق مختلف سوریه خبر داده است.

این شبکه همچنین از درگیری شدید ارتش آزاد سوریه با عناصر حزب الله لبنان و نیروهای اسد در مناطق "القصر العدلی" در حلب خبر داده است.

بر اساس این گزارش نیروهای اسد و حزب الله تلاش کردند که وارد شهر حلب شوند اما با مقاومت سخت افراد ارتش آزاد سوریه مواجه شدند و ناچار به عقب نشینی شدند.

این گزارش می افزاید حزب الله لبنان و ارتش اسد، با اسلحه سنگین توپخانه و موشک های زمین به زمین مناطق حی بستان، تل رفعت، شهر "الباب"، دیر حافر و مناطق اطراف پایگاه هوایی مینگ را هدف قرار دادند.

از سوی دیگر دو انفجار مهیب یکی در منطقه "الفرجه" و دومی روبروی اداره مرکزی پلیس دمشق پایتخت سوریه را به لرزه درآوردند.
به گزارش پلیس سوریه دهها تن در این دو انفجار جان خود را از دست دادند.

این در حالی است که نیروهای اسد به بمباران مناطق مسکونی در درعا، حلب و دیگر مناطق تحت کنترل مخالفان همچنان با شدت بیشتری ادامه می دهند.

0 comments:

Post a Comment