• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Monday, May 20, 2013

مهمان‌پرست و لنکرانی انصراف دادند

Posted by UNITY4IRAN On 5:17 PM No comments

سحام نیوز: رامین مهمان‌پرست سخنگوی اسبق وزارت امور خارجه طی بیانیه‌ای از کاندیداتوری در یازدهیمن دوره انتخابات ریاست‌جمهوری انصراف داد.
به گزارش مهر، رامین مهمان‌پرست با صدور بیانیه‌ای انصراف خود از انتخابات ریاست جمهوری یازدهم را اعلام کرد.
متن این بیانیه بدین شرح است:
اکنون که ملت بزرگ ایران به مناسبت برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری در آستانه خلق حماسه‌ای پرشکوه قرار دارد و عزم خود را برای تداوم قدرتمندانه حرکت الهی در جهت نیل به اهداف و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و دسترسی به پیشرفت و عدالت و عزت سعادت جزم نموده است، همگی وظیفه داریم تا در این رویداد سرنوشت‌ساز به ویژه در این مقطع حساس تاریخی حضوری هوشمندانه و براساس جلب رضای خداوند تبارک و تعالی داشته باشیم و با حفظ وحدت و انسجام ملی و فرمانبری از مقام عظمای ولایت در مقابله با فتنه‌ها و هجمه‌های دشمنان این مرز و بوم، نمایشی از اقتدار و عظمت ملی را در معرض دید جهانیان بگذاریم.
از این رو اینجانب که در پاسخ به فرموده رهبر معظم انقلاب و با هدف توجه و اولویت به نسل جوان و آینده‌ساز کشور و تامین نیازهای اساسی آنها پا به عرصه انتخابات گذاشتم، با توجه به حضور چهره‌های مختلف از گروه‌ها و سلیقه‌های متنوع و شور به پا خواسته در این مسیر، به منظور رقابت هرچه پرشورتر میان برگزیدگان نهایی و کاستن از تعدد داوطلبین همفکر و همسو، انصراف خود را از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری اعلام می‌نمایم.
به لطف و عنایت الهی رجاء واثق دارم و همچنان با افتخار در حد توان در خدمت رهبر فرزانه و مردم عزیزمان خواهم بود. 
لنکرانی به نفع جلیلی از کاندیداتوری انصراف داد
سحام نیوز: خبرگزاری امنیتی فارس گزارش داده که باقری‌لنکرانی پس از جلسه مشترک عصر امروز خود با جلیلی، انصراف خود را از کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری به نفع «سعید جلیلی» اعلام کرد.
به گزارش سحام، بنا به گزارش این خبرگزاری، جلیلی و لنکرانی عصر امروز و ساعتی پیش جلسه مشترکی داشتند.
هنوز این خبر از روی منابع رسمی جبهه پایداری، تایید نشده است.
سعید جلیلی،‌کامران باقری لنکرانی و پرویز فتاح سه گزینه‌ای بودند که جبهه پایداری به منظور انتخاب اصلح با آنها برای کاندیداتوری رایزنی کرده بود.

0 comments:

Post a Comment