• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Friday, May 24, 2013

بیانیه پایانی هاشمی رفسنجانی: تیرهای زهرآگین

Posted by UNITY4IRAN On 6:03 PM No comments

سایت انتخاب: آیت الله هاشمی در بیانیه ای تاکید کرد: اگر اعتلای کشور و عزت و رفاه ملت در سایه نظام اسلامی، هدف اعلا و آرزوی همه ماست، رواست در این راه مشکلات و تلخیها، ما را از ادامه این راه مقدس باز ندارد.
متن کامل بیانیه آیت الله هاشمی رفسنجانی در ادامه می آید:
بسم الله الرحمن الرحیم
فعسی ان تکرهوا شیئاً و یجعل الله فیه خیراً کثیرا (سوره نساء، آیه 19)
ملت شریف، فهیم و متدین ایران اسلامی
از سال 1337 که عملاً وارد مبارزه علیه استبداد و استعمار شدم و اوج آن وقتی بود که امام (ره) رسما" نورافکن مبارزه را بدست گرفتند تا امروز، همواره آنچه در توان جسمی و فکری خود داشتم، در جهت ایجاد عدل و اعتدال و اعتلای ملی، نشر معارف اسلام به ویژه مکتب اهل بیت(ع) و خدمت برای تأمین رفاه و آرامش مردم در نظام اسلامی، بکار گرفتم و تاکنون در این راه، ناملایمات و تیرهای زهرآگینی را به جان خریده و خواهم خرید و همیشه دعا و لطف خداوند و حمایت مردم به من روحیه داده و خواهد داد.
از حدود یک سال پیش که زمزمه انتخابات ریاست جمهوری شروع شد، هر وقت فرصت دیدار با اقشار و صنوف مختلف مردمی، خانوادههای معظم شهدا و ایثارگران 8 سال دفاع مقدس، شخصیتها، بزرگان دینی و دانشگاهی، فرهنگی، سیاسی، قضایی، هنرمندان، کارگران ، صنعتگران، کشاورزان، ورزشکاران، زنان، جوانان و حقوقدانان برایم فراهم می شد، تأکید می کردند: در این مرحله که کشور دچار مشکلات و معضلات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و مهمتر از آن، تهدید و تحریم خارجی و تفرقه سیاسی شده، انتظار دارند برای پاسداری از خون شهدا و رنج جانبازان و آزادگان و خانوادههای ایثارگران و اعتلای کشور و رفاه فرزندان این مرزبوم وارد میدان شوم.
با توجه به آشنایی کاملی که با موانع حضور و مشکلات پیش رو داشتم و علیرغم میل خود و بستگان، برای کمک به خلق حماسه سیاسی، که آنرا پیش شرط رسیدن به حماسه اقتصادی مورد تاکید رهبری می دانم در آخرین لحظات فرصت قانونی، ثبت نام کردم.
اینک خاضعانه از تمامی شما مردم عزیز ایران اسلامی و همه شخصیتها و بزرگان دینی و علمی و دوستانی که چه قبل از ثبت نام و چه در مدت کوتاه پس از آن، اینجانب را مورد لطف و محبت صمیمانه خود قرار دادند، به ویژه کسانی که در سراسر کشور با برپایی ستادهای خودجوش مردمی، زحماتی را متحمل و متقبل شده اند، تشکر و قدردانی می کنم و توصیه می نمایم که فرصت تقویت وحدت و همدلی را که در ستادها، میان نیروهای معتدل اصلاح طلب و اصولگرا ایجاد شد، به عنوان حُسن آغازی برای تداوم این حرکت حفظ کنند.
اگر اعتلای کشور و عزت و رفاه ملت در سایه نظام اسلامی، هدف اعلا و آرزوی همه ماست، رواست در این راه مشکلات و تلخیها، ما را از ادامه این راه مقدس باز ندارد. زیرا برای حفظ نظام مقدسمان و ملت و کشورمان تحمل سختیها و بی حرمتیها شیرین است.
در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم
سرزنشها گر کند خار مغیلان غم مخور

0 comments:

Post a Comment