• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Sunday, May 26, 2013

سردار جزایری: غرب در پی تسخیر افکار ایرانیان است

Posted by UNITY4IRAN On 4:38 PM No comments

سردار مسعود جزایری، معاون امور بسیج ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، امروز گفت که آمریکا و اسرائیل در آنچه وی جنگ نرم طولانی مدت علیه جمهوری اسلامی ایران نامید قصد دارند افکار، رفتار و ساختار جامعۀ ایران را تغییر بدهند و از این نظر جمهوری اسلامی ایران، به گفتۀ سردار جزایری، در شدیدترین دورۀ جنگی خود به سر می برد.
سردار جزایری همچنین گفت که در دولت‌های قبلی به دلایل مختلف ساماندهی مناسبی برای مقابله با این تهاجم و جنگ نرم صورت نگرفت و اینکه او امیدوار است که این اتفاق در دولت آینده صورت بپذیرد و به گفتۀ سردار جزایری جلوی نفوذ بیگانه در کشور گرفته شود.
معاون امور بسیج ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در ادامه این اظهارات افزود: تصرف روح و جان بسیار بحران زاتر از اشغال سرزمین است و ضروری است برای دفع این تصرف روحی و فکری برآوردهای جامع اطلاعاتی، طرح‌ریزی های مناسب عملیات دفاعی و تهاجمی صورت بپذیرد.
سردار جزایری در پایان ابراز اطمینان کرد که جمهوری اسلامی ایران در آنچه وی جنگ نرم نامید به پیروزی دست یابد.
"جنگ نرم" اصطلاحی است که جمهوری اسلامی ایران در توصیف تقابل فرهنگی میان خود و غرب به کار می گیرد. از نظر رهبران ایران این نبرد بزرگتر و سخت تر و ای بسا سرنوشت ساز تر از رویارویی نظامی باشد.
در قالب این نبرد است که سیاست سانسور اینترنت و شبکه ها و رسانه‌های فارسی زبان ماهواره‌ای و برون مرزی با شدت و به طور مستمر و منظم از سوی نظام اسلامی ایران دنبال می شود. در این حال، بسیاری از منتقدان درون کشور نیز به دلیل آنچه مقامات ایران همسویی با یا مشارکت در جنگ نرم علیه نظام اسلامی می نامند، تحت پیگرد قرار گرفته و آزار می بینند.

0 comments:

Post a Comment